KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12224241
nr 1222 4241
Akvarell
Eugen Dücker, strand med skepp. Signerad, daterad 1911. 19x34 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:15:36
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)